Tel.: 77 436 19 66 | Email: dytmarszkola@op.pl

SZLACHETNA PACZKA-AKCJA NSP DYTMARÓW ZAKOŃCZONA


Już powoli finał szlachetnej paczki. Przygotowując paczkę dla wybranej rodziny, której potrzebna jest pomoc i wsparcie -nasza szkoła współpracowała z dwoma innymi placówkami.”BY ŚWIĘTA BYŁY PIĘKNE DLA WSZYSTKICH”, uczniowie przez prawie cały listopad przynosili produkty niezbędne w każdym domu, jak: kasza, cukier, sól, ryż itp., Natomiast przy ogromnym zaangażowaniu się nauczycieli i pracowników szkoły udało nam się zakupić drobny sprzęt z grupy małego AGD, przydatny do każdej kuchni. Zostały także spakowane: pościel i ręczniki dla całej rodziny. Akcja na terenie naszej szkoły była monitowana przez Szkolny Klub Wolontariatu i Samorząd Uczniowski. Cieszymy się,że mamy jako szkoła swój wkład w akcję „SZLACHETNA PACZKA”, bo przecież w każdym z nas tkwi moc czynienia DOBRA!!!