Tel.: 77 436 19 66 | Email: dytmarszkola@op.pl


Sukcesy

KONKURSY: 2019/2020

  • BEZPIECZNIE NA WSI-NIE RYZYKUJESZ, GDY ZWIERZĘTA ZNASZ I JE SZANUJESZ.” Organizator KRUS– II miejsce Anastasia Machoń
  • KANGUR-KONKURS MATEMATYCZNY05 – 5.06.
    otrzymali: Miłosz Wołczyk, Anastasia Machoń, Tomasz Barton, Amelia Dziadkowiec Maxymilian Zając.
  • NIEPEŁNOSPRAWNI TACY SAMI? CZY INNI?

 I MIEJSCE – EMILKA BRYLAK

II MIEJSCE – KORNELIA PAWEŁCZUK

III MIEJSCE – HANNA KOŁACZYK , FRANCISZEK KINAL

WYRÓŻNIENIE WIKTORIA SZLOTAWA, SZYMON WILCZEK

 

  • 100 ROCZNICA URODZIN PAPIEŻA JANA PAWŁA II

 KATEGORIA : KLASY I-III

I MIEJSCE – HANNA KOŁACZYK, BARTOSZ KINAL

II MIEJSCE- ANTONINA CYRAN, FILIP PIETRUS

III MIEJSCE – BARTOSZ WYSOCKI, POLA BIRECKA

KATEGORIA : KLASY IV-VIII

I MIEJSCE – ANASTASIA MACHOŃ, KORNELIA PAWEŁCZUK

II MIEJSCE- EMILIA BRYKAK, MARTYNA SZKWAREK

III MIEJSCE – JULIA ZUBKOWSKA, KAROLINA ŁOJEK

 

  • MÓJ WYMARZONY ZAWÓD. KIM BĘDĘ JAK DOROSNĘ?

KATEGORIA : KLASY I-III

I MIEJSCE – BARTOSZ GIŻYCKI

II MIEJSCE- HANNA KOŁACZYK

III MIEJSCE- BARTOSZ WYSOCKI

KATEGORIA : KLASY IV-VIII

I MIEJSCE – ANASTASIA MACHOŃ, WERONIKA KORNECKA

II MIEJSCE- EMILIA BRYLAK, MIŁOSZ WOŁCZYK

III MIEJSCE – AMELIA DZIADKOWIEC, MARTYNA SZKWAREK, PIOTR ZEBZDA

 

  • „Pierwszy dzień w szkole? Opowiem Ci o bezpieczeństwie.”- organizowany przez Komendę Wojewódzką w Opolu – laureatka – Maja Gościej

Konkursy przedmiotowe

Osiągnięcia sportowe

07.01. 2019r. Wojewódzki Konkurs Historyczny:

– I miejsce Zuzanna Pajor kl. VIII

– III miejsce Michał Pyra kl. VII

08.01.2019r. Konkurs Polonistyczny – etap gminny:

– II miejsce Zuzanna Pajor kl. VIII

-III miejsce Monika Jaśkowiec kl. VIII

09.01.2019r. Konkurs z Języka Niemieckiego – etap gminny:

– I miejsce Zuzanna Pajor kl. VIII

10.01.2019r. Konkurs Matematyczny – etap gminny:

– I miejsce Monika Jaśkowiec kl. VIII

– III miejsce Zuzanna Pajor kl.VIII

11.01.2019r. Konkurs z Języka Angielskiego – etap gminny:

– I miejsce Monika Jaśkowiec kl. VIII

– III miejsce Zuzanna Pajor kl. VIII

 

 

Zuzanna Pajor:

– 1 miejsce: Gminny Konkurs Techniczny

– finalistka Wojewódzkiego Konkursu Technicznego

– 2 miejsce-  Gminny Konkurs Języka Angielskiego

– 2 miejsce-  Gminny Konkurs Polonistyczny

– 1 miejsce – Gminny Konkurs Języka Niemieckiego

– 2 miejsce – Gminny Konkurs Historyczny

– 2 miejsce- Gminny Konkurs Matematyczny

– 2 miejsce w gminnym konkursie  recytatorskim w języku niemieckim „Młodzież recytuje poezję”

Monika Jaśkowiec

– 1 miejsce – Gminny Konkurs Matematyczny

– 1 miejsce-  Gminny Konkurs Języka Angielskiego

– 3 miejsce-  Gminny Konkurs Polonistyczny

– 3 miejsce – Gminny Konkurs Historyczny

Agnieszka Kasprzycka:

– 3 miejsce – Gminny Konkurs Języka Niemieckiego

– 2 miejsce-  Gminny Konkurs Polonistyczny

– 1 miejsce w gminnym konkursie  recytatorskim w języku niemieckim „Młodzież recytuje poezję”

Zuzanna Pajor

I miejsce Gminny Konkurs Języka Niemieckiego

I miejsce Gminny Konkurs Języka Angielskiego

II miejsce Gminny Konkurs Historyczny

II miejsce Gminny Konkurs Polonistyczny

II miejsce Gminny Konkurs Przyrodniczy

 

Monika Jaśkowiec

I miejsce Gminny Konkurs Matematyczny

II miejsce Gminny Konkurs Polonistyczny

III miejsce Gminny Konkurs Historyczny

III miejsce Gminny Konkurs Języka Angielskiego

III miejsce Gminny Konkurs Języka Niemieckiego

 

Agnieszka Kasprzycka

II miejsce Gminny Konkurs Języka Niemieckiego

III miejsce Gminny Konkurs Przyrodniczy

 

XX Mała Olimpiada Wiedzy Ekologicznej, organizowana przez Zespół Opolskich Parków Krajobrazowych

i Nadleśnictwo Prudnik

I miejsce: Zuzanna Pajor

 IV miejsce: Agnieszka Kasprzycka

 VIII miejsce: Monika Jaśkowiec

 Liliana Pawłowska

Wojewódzki Konkurs Matematyczny – finalistka etapu wojewódzkiego

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „ Kangur”

I miejsce Gminny Konkurs Polonistyczny

I miejsce Gminny Konkurs Matematyczny

I miejsce Gminny Konkurs Historyczny

I miejsce Gminny Konkurs Języka Niemieckiego

II miejsce Gminny Konkurs Języka Angielskiego

II miejsce Gminny Konkurs Techniczny

III miejsce Gminny Konkurs Przyrodniczy

Zuzanna Pajor

II miejsce Gminny Konkurs Historyczny

III miejsce Gminny Konkurs Języka Niemieckiego

VI miejsce –Mała Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Monika Jaśkowiec

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „ Kangur”

II miejsce Gminny Konkurs Przyrodniczy

III miejsce Gminny Konkurs Techniczny         

Mateusz Muzyka

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „ Kangur”

I miejsce Gminny Konkurs Przyrodniczy

Agnieszka Kasprzycka

III miejsce- Mała Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Radosław Dyda

IV miejsce- Mini Olimpiada Wiedzy Przyrodniczej: ,,Przyjaciel przyrody 2016”

Monika Jaśkowiec

I miejsce Mini –Olimpiady Wiedzy Przyrodniczej dla uczniów klas III i IV,

Agnieszka Kasprzycka

III miejsce Mini –Olimpiady Wiedzy Przyrodniczej dla uczniów klas III i IV,

Zuzanna Pajor

V miejsce Mini –Olimpiady Wiedzy Przyrodniczej dla uczniów klas III i IV,

Liliana Pawłowska

I miejsce Gminnego Konkursu Języka Angielskiego,

II miejsce Gminnego Konkursu Matematycznego,

II miejsce Gminnego Konkursu Historycznego,

II miejsce Szkolnego Konkursu Języka Niemieckiego,

Mateusz Muzyka

I miejsce Gminnego Konkursu Matematycznego,

Mateusz  Tutak

I miejsce Gminnego Konkursu Historycznego- finalista Wojewódzkiego Konkursu Historycznego,

I miejsce Gminnego Konkursu Technicznego – laureat Wojewódzkiego Konkursu Technicznego,

Agnieszka Kowalska

III miejsce Gminnego Konkursu Historycznego,

Nikola Alter

III miejsce Gminnego Konkursu Matematycznego,

Paulina Sobstyl

III miejsce Gminnego Konkursu Języka Niemieckiego,

Marta Hajost

I miejsce Gminnego Konkursu Matematycznego,

II miejsce Gminnego Konkursu Jezyka Niemieckiego,

III miejsce Gminnego Konkursu Polonistycznego,

II miejsce Szkolnego Konkursu Przyrodniczego,

II miejsce Szkolnego Konkursu Technicznego,

III miejsce Szkolnego Konkursu Języka Angielskiego.

Paweł Gotsch

I miejsce Gminnego Konkursu Matematycznego,

II miejsce Gminnego Konkursu Historycznego,

II miejsce Gminnego Konkursu Przyrodniczego,

I miejsce Szkolnego Konkursu Technicznego,

I miejsce Szkolnego Konkursu Języka Niemieckiego.

Karolina Polak

II miejsce Szkolnego Konkursu Języka Angielskiego.

Maciej Baracz

III miejsce Gminnego Konkursu Historycznego.

Julia Nowacińska

III miejsce Gminnego Konkursu Przyrodniczego.

Agnieszka Gaura

II miejsce Szkolnego Konkursu Polonistycznego.

Jakub Kiebzak

III miejsce Szkolnego Konkursu Historycznego.

Jakub Flak:       

laureat Gminnego Konkursu z języka angielskiego

laureat Gminnego Konkursu Matematycznego,

laureat Gminnego Konkursu Historycznego

laureat Gminnego Konkursu Technicznego

laureat Gminnego Konkursu Polonistycznego

laureat Gminnego Konkursu Przyrodniczego.

Szymon Baracz:                                  

laureat Gminnego Konkursu Matematycznego,

laureat Gminnego Konkursu Historycznego. 

Piotr Drążyk:

laureat Gminnego Konkursu Historycznego. 

Amelia Kubatek kl. VI:

laureat Gminnego Konkursu z języka angielskiego

28.09.2018 Powiatowe Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w biegach przełajowych.

– 1 miejsce: Antonia Hilcher kl. VI, Wiktoria Stącel kl. VIII

– 2 miejsce: Bianka Brehmer kl. VII

30.10.2018r. Szachy Drużynowo – zawody Powiatowe

Uczniowie naszej szkoły zajęli III miejsce.

27.11.2018r. Powiatowy Turniej  Tenisa Stołowego

– Uczennice naszej szkoły zajęły zaszczytne II miejsce

26.01.2019r.  Halowy Turniej Piłki Nożnej Młodzików im. Eugeniusza Wydery

– Uczniowie naszej szkoły zajęli zaszczytne III miejsce.

 

Bianka Brehmer

  • V miejsce w finale Wojewódzkich Igrzysk LZS w skoku wzwyż

Szymon Muzyka

  • V miejsce w finale Wojewódzkich Igrzysk LZS w skoku wzwyż

Kacper Tutak

  • VI miejsce w finale Wojewódzkich Igrzysk LZS w pchnięciu kulą

IV miejsce w Mini Piłce Siatkowej w Finale Wojewódzkich Igrzysk LZS Szkół Podstawowych

  • Alter Julia
  • Borysiuk Aleksandra
  • Jakubiak Ewa
  • Kraszewska Urszula
  • Pajor Zuzanna
  • Stącel Wiktoria
  • Ginzel Viktoria
  • Szkwarek Wiktoria
  • Brehmer Bianka
  • Hoinka Martyna

Indywidualne biegi przełajowe

Powiat

II miejsce Bianka Brehmer

IV miejsce Szymon Muzyka

VI miejsce Maksymilian Fuchs

Województwo

33 miejsce Bianka Brehmer

35 miejsce Szymon Muzyka

37 miejsce Maksymilian Fuchs

Halowa piłka nożna

Gmina

I miejsce dziewczęta

II miejsce chłopcy

Półfinał wojewódzki  

IV miejsce dziewczęta

Prudnik, 14.04.2016

II miejsce w Powiatowych Zawodach Sportowych w Piłce Nożnej Dziewcząt Szkół Podstawowych

IV miejsce w Powiatowych Zawodach Sportowych w Piłce Nożnej Chłopców Szkół Podstawowych

Lisięcice, 15.03.2016

I miejsce w turnieju mini piłki siatkowej dziewcząt szkół podstawowych rozgrywanego w ramach Półfinału Wojewódzkich Igrzysk LZS Szkół Wiejskich´2016

Komprachcice, 27.04.2016 

III miejsce w finale Wojewódzkich Igrzysk LZS Szkół Wiejskich´2016 w mini piłce siatkowej dziewcząt

Indywidualne Biegi Przełajowe- powiat

W dniu 02.10.2014r. odbyły się w Prudniku Indywidualne Powiatowe Biegi Przełajowe dziewcząt i chłopców. Do etapu wojewódzkiego awansowali:

Aleksandra Bartoszewska-II miejsce, Mateusz Muzyka- IV miejsce oraz Szymon Muzyka- VI miejsce. Pozostali nasi uczniowie spisali się również wspaniale, zajmując odpowiednio miejsca:

Kacper Baracz- 7, Jakub Hiibner- 9,Liliana Pawłowska – 11, Nikola Alter- 11 oraz Kamil Brutanek- 13.Gratulujemy wszystkim uczestnikom wspaniałych wyników, a za finalistów wojewódzkich trzymamy kciuki!

W finale wojewódzkim w Lasocicach Aleksandra Bartoszewska zajęła 31 miejsce.

 

Turniej o Puchar Tymbarku- 2014r.-powiat

W dniu 05.11.2014r.w Prudniku odbyły się eliminacje powiatowe Turnieju o Puchar Tymbarku U12. Naszą szkołę reprezentowały dziewczęta w składzie: A.Bartoszewska, E.Janicka,W.Stącel,J.Alter,M. Hajost,L.Pawłowska,E. Jakubiak, K. Janicka, A.Borysiuk, D. Kowalska. Po zaciętej walce nasze dziewczęta zajęły II miejsce.

W dniu 06.11.2014r. w prudnickim parku odbyły się eliminacje powiatowe o Puchar Tymbarku U 10. W skład drużyny reprezentującej naszą szkołę wchodziły: U. Kraszewska, B. Brehmer, V. Ginzel, W. Szkwarek, A. Hilscher, J. Prudziłko, W. Srębacz, M. Tutak, M. Hoinka, K. Kłosowska. Nasze dziewczęta w pierwszym meczu pokonały zespół ze szkoły w Lubrzy 1:0, a następnie wygrały z dziewczętami ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Głogówku również 1:0. Dało to naszym zawodniczkom I miejsce w powiecie prudnickim i zaszczyt reprezentowania naszego powiatu na szczeblu wojewódzkim.

Piłka halowa – gmina

W dniu21 listopada odbyły się mistrzostwa Gminy Lubrza w piłce halowej dziewcząt i chłopców. Obydwa nasze zespoły odniosły zwycięstwa, a wystąpiły w składzie:

Dziewczęta:

A.Bartoszewska, A. Zemlik, E. Janicka, L. Pawłowska, M.Hajost, B.Brehmer, P.Sobstyl, W.Stącel, J.Alter, U.Kraszewska, V. Ginzel.

Chłopcy:

K.Baracz, M. Muzyka, J. HIIbner, SZ. Muzyka, M. Pintak, K. Brutanek, P.Szolc, K. Szic, K. Szymański, M. Hoinka.

Piłka halowa – powiat

W dniu 25 listopada 2014r. w Głogówku odbyły się Powiatowe Mistrzostwa w piłce halowej dziewcząt i chłopców. Nasze drużyny spisały się znakomicie. Dziewczęta zajęły II miejsce a chłopcy III.

Tenis stołowy indywidualny – powiat

W dniu 14 stycznia 2015r. w Lubrzy odbyły się Mistrzostwa Indywidualne Powiatu Prudnickiego w tenisie stołowym. Naszą szkołę reprezentowały wśród dziewcząt: Agnieszka Zemlik i Emilia Janicka, a wśród chłopców Szymon Muzyka, Mateusz Muzyka oraz Kacper Baracz. Nasi zawodnicy spisali się rewelacyjnie: wśród dziewcząt zwyciężyła Agnieszka Zemlik a III miejsce zajęła Emilia Janicka. Wśród chłopców pierwsze trzy miejsca zajęli zawodnicy naszej szkoły. Zwyciężył Mateusz Muzyka przed Kacprem Baraczem a III miejsce zajął najmłodszy wśród zawodników -Szymon Muzyka. Wszyscy nasi zawodnicy reprezentować będą powiat prudnicki na zawodach wojewódzkich.

Tenis stołowy – finał wojewódzki- Niemodlin- 04.02.2015r.

Agnieszka Zemlik- 9 miejsce

Emilia Janicka-

Mateusz Muzyka-

Kacper Baracz-

Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej – 20.02.2015r.

I miejsce- Kacper Baracz

II miejsce- Jakub Hiibner

IV miejsce- Monika Jaśkowiec

Mini piłka siatkowa – mistrzostwa gminy – 02.03.2015r.

Dziewczęta- I miejsce

Chłopcy- I miejsce

Mistrzostwa Powiatu w minipiłce siatkowej – 04 marca 2015r.- Głogówek

Dziewczęta- I miejsce

Chłopcy- I miejsce

Półfinał Wojewódzkich Igrzysk Szkół Wiejskich-2015r- Lisięcice

06.03.2015r. – chłopcy- I miejsce

09.03.2015r. – dziewczęta- I miejsce

Półfinał Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej:

Dziewczęta-17.03.2015r.- Kędzierzyn- Koźle- IV miejsce

Chłopcy- 19.03.2015r. – Głuchołazy- IV miejsce

Powiatowy Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”

II miejsce Jakub Hiibner- awans do etapu wojewódzkiego

Kacper Baracz- udział

Finał Wojewódzkich Igrzysk LZS Szkół Wiejskich w mini piłce siatkowej:

dziewczęta- 21.03.2015r.- Domaszowice- IV miejsce

chłopcy- 24.03.2015r.- Łubniany- IV miejsce

Powiatowe Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Tenisie Stołowym Drużynowo

23.03.2015r.- Lubrza

Dziewczęta- I miejsce ( A. Zemlik, E. Janicka)

Chłopcy- I miejsce ( K. Baracz, M. Muzyka)

25.03.2015r – zawody pływackie – Mistrzostwa Powiatu-opiekun- Sebastian Muzyka

17.04.2015r. – Brzeg

Dziewczęta z naszej szkoły reprezentowały powiat prudnicki na etapie wojewódzkim XV Turnieju Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku w kategorii U10. Dziewczęta wystąpiły w składzie:

V. Ginzel, B. Brehmer, U. Kraszewska, W. Szkwarek, J. Prudziłko, A. Hilscher, K. Kłosowska, M. Tutak. Dziewczęta rozegrały cztery mecze, wszystkie remisując 0:0 i zajęły ostatecznie miejsca 5-6.

20.04.2015r

Mini piłka nożna dziewcząt i chłopców- etap Gminny- Prudnik- Orlik

Dziewczęta: NSP Dytmarów- SP Lubrza- 8:0

Chłopcy: NSP Dytmarów- SP Lubrza- 6:0

21.04.2015r.

Mistrzostwa powiatu w mini piłce nożnej-Prudnik:

Dziewczęta- Orlik (park miejski)- III miejsce( Bartoszewska, Zemlik, Brehmer, Janicka, Sobstyl, Stącel, N.Alter, J. Alter, V. Ginzel

Chłopcy- Orlik(starostwo)- V miejsce( Baracz, Hiibner, M. Muzyka, Sz. Muzyka,Pintak,Hoinka,Figura, Szic,Szolc

16.06.2015r – Wojewódzkie Igrzyska LZS Szkół Podstawowych w LA- Opole

Jakub Hiibner- skok wzwyż- I miejsce-143 cm

Nikola Alter- skok wzwyż- IV miejsce-

Indywidualne Biegi Przełajowe- powiat

Aleksandra Bartoszewska-II miejsce, Mateusz Muzyka- IV miejsce oraz Szymon Muzyka- VI miejsce.

W finale wojewódzkim w Lasocicach Aleksandra Bartoszewska zajęła 31 miejsce.

 

Turniej o Puchar Tymbarku- 2014r.-powiat

II miejsce drużyna w składzie:

A.Bartoszewska, E.Janicka,W.Stącel,J.Alter,M. Hajost,L.Pawłowska,E. Jakubiak, K. Janicka, A.Borysiuk, D. Kowalska

I miejsce drużyna w składzie:

U. Kraszewska, B. Brehmer, V. Ginzel, W. Szkwarek, A. Hilscher, J. Prudziłko, W. Srębacz, M. Tutak, M. Hoinka, K. Kłosowska

 

Piłka halowa- gmina

I miejsce dziewczęta w składzie:

A.Bartoszewska, A. Zemlik, E. Janicka, L. Pawłowska, M.Hajost, B.Brehmer, P.Sobstyl, W.Stącel, J.Alter, U.Kraszewska, V. Ginzel.

I miejsce chłopcy:

K.Baracz, M. Muzyka, J. HIIbner, SZ. Muzyka, M. Pintak, K. Brutanek, P.Szolc, K. Szic, K. Szymański, M. Hoinka.

 

Piłka halowa- powiat

II miejsca w Powiatowych Mistrzostwach w piłce halowej dziewcząt i chłopców

 

Tenis stołowy indywidualny- powiat

I miejsce Agnieszka Zemlik

III miejsce Emilia Janicka

I miejsce Mateusz Muzyka

II miejsce Kacper Baracz

III miejsce Szymon Muzyka

Indywidualne Mistrzostwa Województwa w Lekkiej Atletyce w Kędzierzynie – Koźlu w dniu 07.06.2013 r.:

Aneta Sokół – III miejsce skok wzwyż (140 m), I miejsce pchnięcie kulą  (9,83 m),

Maciej Baracz – skok wzwyż (1,25 m),

Dawid Mastalerz – skok wzwyż (1,20 m), VII miejsce pchnięcie kulą,

Bartosz Dwojak – VIII miejsce rzut piłką palantową ( 50 m) 

Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe w Głogówku

Chłopcy

B.Dwojak- IV miejsce( awans do etapu wojewódzkiego),

K. Bartoszewski -14 miejsce,

Sz. Baracz -10 miejsce,

Dziewczęta

A. Sokół – 6 miejsce,

N. Brutanek – 5 miejsce( awans do etapu wojewódzkiego).

Wojewódzkie Indywidualne Biegi Przełajowe w Lasocicach

Chłopcy – Bartosz Dwojak – 45 miejsce/51

Dziewczęta – Natalia Brutanek – 46 miejsce/51 

Gminne Zawody Halowej Piłki Nożnej w Prudniku

Dziewczyny – I miejsce 

Powiatowe Zawody Halowej Piłki Nożnej w Prudniku

Dziewrczyny – III miejsce

Gminne Zawody Halowej Piłki Nożnej

Chłopcy – II miejsce 

Powiatowe Zawody Tenisa Stołowego- indywidualne – Prudnik

Dziewczęta

Brutanek Natalia- I miejsce -A,

Sokół Aneta – V miejsce – A,

Zemlik Agnieszka – VI miejsce – A.

Chłopcy 

Baracz Szymon – VII miejsce,

Flak Jakub – VIII miejsce,

Dwojak Bartosz- IX miejsce,

Pintak Miłosz – XII miejsce.

Półfinały wojewódzkie w tenisie stołowym- Korfantów

Natalia Brutanek- 7 miejsce,

Aneta Sokół – 8 miejsce,

Agnieszka Zemlik – 13 miejsce.

Powiatowe Zawody Tenisa Stołowego – drużynowo

Dziewczęta – I miejsce

Półfinały Wojewódzkie Tenisa Stołowego w Głubczycach – drużynowo

Dziewczęta – IV miejsce

Powiatowy Turniej Mini Piłki Siatkowej Dziewcząt w Głogówku

Dziewczęta – II miejsce

Powiatowe Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Mini Piłce Nożnej – Prudnik

Dziewczyny – IV miejsce

Chłopcy – V miejsce

Powiatowy Turniej im. Marka Wielgusa uczniów kl.  I – IV urodzonych po 01.01 2001 r. w kategorii dziewcząt i chłopców

W kategorii dziewcząt 4 zespoły zajęły III miejsce , wygrywając ze szkołą nr 2 i nr 1 w Głogówku.

Chłopcy przegrali z Florą Prudnik i szkołą nr 1 w Głogówku, zajmując ex aequo V/ VI miejsce.

Turniej Piłki Nożnej ” Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku” do lat 10

Dziewczęta – III miejsce

Chłopcy – III miejsce

Półfinały Wojewódzkie LA w Kędzierzynie – Koźlu

A. Sokół – I miejsce skok wzwyż ( 1,25 m),

IV miejsce bieg na 100 m,

N. Brutanek – III miejsce skok wzwyż ( 1,2 m),

Sz. Baracz – IV miejsce skok wzwyż ( 1,35 m),

B. Dwojak – VIII miejsce bieg na 1000 m.

Finał Wojewódzki LA w Opolu

N. Brutanek  – I miejsce skok wzwyż (1,36 m),

A. Sokół – II miejsce skok wzwyż (1,36 m),

IV miejsce bieg na 100 m,

Sz. Baracz – VII miejsce skok wzwyż (1,38 m).

Konkursy plastyczne

Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym

” Moja Europa”

– Weronika Kornecka uczennica kl. IV 

Wojewódzki konkurs Plastyczny „Mówię Polska-myślę, czuję moja ojczyzna” – wyróżniona U.Kraszewska

„Bohater mojej ulubionej książki” – szkolny konkurs dla klas I – VI

„Pocztówka z Prudnika” organiazator dyrektor schronisk młodzieżowych w Prudniku i w Wieszczynie I miejsce Monika Jaśkowiec 

Udział:

,,Królewskie pary” – Muzeum Historii Polski

,,Ziemia w okowach lodu” –Państwowy Instytut Geologiczny

,,Bezpiecznie na wsi” – niebezpieczne atrakcje w wakacje- KRUS

Aleksandra Bartoszewska kl.II 

– laureatka wojewódzkiego konkursu plastycznego „ Wartości w sporcie” 

-I miejsce w rejonowym konkursie plastycznym „Co jest zdrowe, co mi szkodzi” 

– wyróżnienie w gminnym konkursie plastycznym „20 lat straży  pożarnej, jak nas widzą, tak nas malują” 

Julia Cholewińska kl. III 

– I miejsce w konkursie plastycznym organizowanym przez marszałka województwa opolskiego w konkursie Korczakowskim „Król Maciuś I” 

Magdalena Hajost kl.II 

– I miejsce  w Gminnym Konkursie Plastycznym „20 lat straży  pożarnej, jak nas widzą, tak nas malują” 

Brutanek Kamil  kl. III 

– wyróżnienie w konkursie plastycznym organizowanym przez marszałka województwa opolskiego w konkursie Korczakowskim „Król Maciuś I”

Treść Elementu

4 miejsce – drużynowo (B. Brehmer, M. Fuchs, Sz. Muzyka, Z. Pajor) – Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym- etap powiatowy

II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym na szczeblu powiatowym dla szkół podstawowych w rywalizacji drużynowej w skaładzie Aleksandra Bartoszweska, Mateusz Muzyka, Liliana Pawłowska, Kacper Szic

 

– Aleksandra Bartoszewska – II miejsce w klasyfikacji indywidualnej etapu powiatowego Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

IV miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym na szczeblu powiatowym dla szkół podstawowych

IV miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym na szczeblu powiatowym dla szkół podstawowych

III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym na szczeblu powiatowym dla szkół podstawowych

21 kwietnia 2012 w Białej Prudnickiej odbył się powiatowy Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego Szkół Podstawowych i Gimnazjów (BRD). Nasza drużyna w składzie awaryjnym bo spowodowanym chorobą uczniów:

– Aneta Sokół

– Rafał Patoła

– Jakub Flak

zajęła IV miejsce.

Inne konkursy

17.10.2018r. WSPIERAMY NAJLEPSZYCH II

– Zuzanna Pajor i Monika Jaśkowiec uczennice kl. VIII otrzymały stypendia za wybitne osiągnięcia w nauce.

04.02.2019r. Nagroda za szczególne osiągnięcia w nauce

– Zuzanna Pajor otrzymała nagrodę z rąk Pana Mariusza Kozaczka wójta gminy Lubrza.

Zuzanna Pajor

– stypendystka za wybitne osiągnięcia w nauce w roku szkolnym 2016/2017 w ramach X edycji programu „Wspieramy Najlepszych II”

– finalistka konkursu technicznego dla uczniów szkół podstawowych

 

Agnieszka Kasprzycka

– finalistka Ogólnopolskiego konkursu wiedzy o zdrowym stylu życia „Trzymaj Formę!”

II miejsce w konkursie plastycznym – praca przestrzenna ” Najpiękniejszy przyszkolny ogródek” organizowany przez Urząd Marszałkowski w Opolu – nagroda przyznana klasie VI w wysokości 3 000 zł

– Mateusz Muzyka – I miejsce w Eliminacjach Powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”

XVII powiatowe prezentacje szkolnych zespołów artystycznych ,,Złota Nutka 2016” – I miejsce ,,Półnutki 2”

Konkurs Recytatorski w Języku Niemieckim – etap gminny

I miejsce – Agnieszka Kasprzycka

II miejsce Monika Jaśkowiec

III miejsce Liliana Pawłowska

– Zuzanna Pajor – III miejsce w finale XIX Małej Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

– Zuzanna Pajor – VI miejsce w finale XIX Małej Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

– Monika Jaśkowiec – XX miejsce w finale XIX Małej Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

– Monika Jaśkowiec – I miejsce w finale Wiedzy Przyrodniczej 2015 w Parku Krajobrazowym ” Góry Opawskie”

– Agnieszka Kasprzycka – III miejsce w finale Wiedzy Przyrodniczej 2015 w Parku Krajobrazowym ” Góry Opawskie”

– Zuzanna Pajor – V miejsce w finale Wiedzy Przyrodniczej 2015 w Parku Krajobrazowym ” Góry Opawskie”

– Kacpwer Baracz – II miejsce w Eliminacjach Gminnych Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Pożarniczej

– Jakub Hiibner- II miejsce w Eliminacjach Gminnych Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Pożarniczej

– Jakub Hiibner- II miejsce w Eliminacjach Gminnych Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Pożarniczej

– Liliana Pawłowska – III miejsce w Eliminacjach Gminnych Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Pożarniczej

– Maciej Baracz – II miejsce w Eliminacjach Gminnych Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Pożarniczej

– Bartoszewski Kamil – III miejsce w Eliminacjach Gminnych Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Pożarniczej

– Marta Hajost kl. VI – I miejsce w konkursie „Euro Zmiany – przedstaw swoją przygodę”

Aleksandra Bartoszewska kl.II

 – wyróżnienie w konkursie literackim „Moja miejscowość przyszłości”