Tel.: 77 436 19 66 | Email: dytmarszkola@op.pl

APEL Z OKAZJI 3 MAJA


W dniu dzisiejszym w naszej szkole odbył się apel z okazji obchodów 227 ROCZNICY UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA, przygotowany przez uczniów klasy IV. Naszą uroczystość uświetnił pokaz musztry wojskowej oraz paradnej wykonany przez uczniów Zespołu Szkół Rolniczych- II Liceum Ogólnokształcącego-klasy mundurowej, dowodzonej przez majora Krzysztofa Kopczyńskiego. Warto dodać, że musztra zrobiła na wszystkich ogromne i niezapomniane wrażenie. Po zakończonym apelu,uczniowie klasy VII naszej szkoły mieli niecodzienną okazję do spotkania i rozmów- ze swoimi starszymi kolegami i koleżankami -w ramach warsztatów integracyjnych. Zapoznali się z tematyką realizowanych zajęć w klasie o profilu mundurowym w ZSR-II LO w Prudniku. Było nam niezmiernie miło,że wśród uczestników pokazu znalazła się absolwentka naszej szkoły. Mamy nadzieję,że chociaż było to pierwsze , to nie ostatnie spotkanie -w ramach nawiązanej współpracy między szkołami. Jeszcze raz serdecznie wszystkim dziękujemy. 

Zapraszamy do obejrzenia więcej zdjęć z tego wydarzenia w galerii facebook.