Tel.: 77 436 19 66 | Email: dytmarszkola@op.pl

Ile waży Święty Mikołaj?


Nasza szkoła poprzez prężnie działający Szkolny Klub Wolontariatu przyłączyła się do ogólnopolskiej akcji „ILE WAŻY ŚW. MIKOŁAJ.” Był to konkurs charytatywny, w którym zbierane były monety o nominałach od 1grosza do 5złotych.Zebrany bilon uczniowie posegregowali, przeliczyli i przekazali na fundusz stypendialny wychowanków Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo. Dokumentacja fotograficzna z akcji prowadzonej w naszej szkole była również dostępna na stronie internetowej fundacji. Dzięki temu internauci z całej Polski mogli śledzić przebieg zbiórki monet przez uczniów naszej szkoły, którzy z ogromnym zaangażowaniem włączyli się w działalność na rzecz innych, a to jeden z głównych celów wolontariatu. Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom i rodzicom, którzy przyłączyli się do naszej akcji. Szczególnie podziękowania kierujemy do Pani Marioli Andrzejczak za pomoc w szybkim i sprawnym przeliczeniu bilonu.

Zapraszamy do obejrzenia więcej zdjęć z tego wydarzenia w galerii facebook.