Tel.: 77 436 19 66 | Email: dytmarszkola@op.pl

DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI


DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI W dniu 21 listopada, na który to przypada dzień życzliwości uczniowie naszej szkoły aktywnie włączyli się w akcję zorganizowaną przez prężnie działający wolontariat. Do specjalnej „magicznej” skrzynki każdy z naszych uczniów miał możliwość napisania na specjalnie przygotowanej przez siebie kartce coś życzliwego, miłego drugiej osobie,a następnie wrzucić do skrzynki. Adresatem mogła to być koleżanka, czy kolega z tej samej klasy,ale nie tylko. Bardzo się cieszymy z takich akcji , bo to utwierdza nas w przekonaniu, ze chociaż robimy coś małego to jednak dla drugiego jest to duża rzeczą. Dla chociażby takich inicjatyw działają wolontariusze w naszej szkole, ale nie tylko. Nasz Szkolny Klub Wolontariatu działa zarówno w środowisku szkolnym, jak również pozaszkolnym. Niejednokrotnie chętnie przyłączamy się do akcji na skalę ogólnopolską. 

Zapraszamy do obejrzenia więcej zdjęć z tego wydarzenia w galerii facebook.